Recenzja slotu Starburst 2022

Zanurz się w rozgrywce jednego z najbardziej innowacyjnych i imponujących slotów online, jakie kiedykolwiek trafiły na rynek slotów online. Starburst od NetEnt jest energicznym i dynamicznym slotem, który powali Cię swoją wciągającą rozgrywką, w przeciwieństwie do bardziej tradycyjnych slotów online, które z czasem mogą się znudzić.

Nie możemy powiedzieć, że Starbust różni się znacznie od innych automatów online, jednak z jakiegoś powodu gracze online grają w Starburst dłużej i wracają do niego znacznie częściej niż do jakiegokolwiek innego automatu od NetEnt. Być może jest to spowodowane wypłatami tego automatu, które zdarzają się tu znacznie częściej niż zwykle, po części dzięki funkcji Win Both Ways.

Ten pięciobębnowy automat z 10 liniami wypłat jest gotowy nagrodzić Cię jackpotem w wysokości do 50 000 monet, niezależnie od tego, czy grasz online, czy z urządzenia mobilnego, ponieważ slot Starburst działa na platformie mobilnej NetEnt Touch, dzięki czemu możesz cieszyć się wysokiej jakości grafiką na swoich urządzeniach mobilnych Apple lub Android

Temat

Starburst przypomina niesamowicie popularną grę Bejeweled i zawiera wspaniałe, mieniące się klejnoty w różnych żywych kolorach. Szybko zanurzysz się w rozgrywce tego slotu, która jest nie tylko hipnotyzująca, ale i bardzo satysfakcjonująca. Slot zawiera liczne klejnoty w różnych kolorach - niebieskim, fioletowym, żółtym, pomarańczowym i zielonym. Dodatkowo na bębnach automatu Starburst znajdziesz symbol BAR oraz szczęśliwą liczbę 7, które są najbardziej lukratywnymi symbolami w grze. Automat Starburst jest bardzo relaksującym slotem, a jego ścieżka dźwiękowa wspiera podobny nastrój.

Fakty

Ten slot posiada Win Both Ways i Starburst Wilds, jak również oferuje szansę wypróbowania trybu auto play, który pozwala na uruchomienie do 1000 spinów bez bezpośredniej interwencji gracza. Wystarczy wybrać stawkę, a następnie zdecydować, ile obrotów chcesz uruchomić.

Dodatkowe ustawienia pozwalają również na ustawienie tego trybu tak, aby auto spiny zatrzymały się, gdy wygrasz lub przegrasz określoną kwotę pieniędzy. Inną wspaniałą cechą większości slotów NetEnt jest funkcja Skill Stop, która pozwala zatrzymać obroty bębnów poprzez proste naciśnięcie przycisku Spins, gdy bębny się obracają.

Bębny zatrzymają się na chwilę i mimo że wynik nadal będzie określany przez generator liczb losowych, niektórzy gracze uważają, że ta funkcja pozwala im bezpośrednio wpłynąć na wynik poprzez rzutowanie własnego szczęścia na symbole, które ostatecznie pojawią się na bębnach.

Bonus

Ten automat posiada dwie specjalne funkcje bonusowe - Starburst Wilds oraz Win Both Ways. Wilds Starburst mogą pojawić się tylko na bębnach 2, 3 i 4. Kiedy to nastąpi, symbole wild rozszerzają się na cały bęben, na którym się pojawiają i uruchamiają re-spin. W przypadku, gdy uda Ci się złapać inny symbol Starburst Wild podczas re-spinu, otrzymasz kolejny re-spin.

Możesz zdobyć do 5 re-spinów w sumie, a symbole Starburst Wild pozostaną na bębnach podczas wszystkich tych re-spinów. Warto zauważyć, że sam Starburst Wild ma zdolność zastępowania wszystkich innych symboli na ekranie.

Funkcja bonusowa Win Both Ways to kolejny element gry, który pozwoli Ci wygrać więcej pieniędzy na slocie Starburst. Funkcja ta oznacza, że niezależnie od tego, w którą stronę wyląduje zwycięska kombinacja na bębnach, od lewej do prawej czy od prawej do lewej, to i tak wygrana zostanie przyznana w obie strony. Możesz spojrzeć na tabelę wypłat znajdującą się na ekranie gry, aby uzyskać więcej informacji na temat zwycięskich kombinacji. Aby dowiedzieć się o potencjalnej wypłacie dowolnego symbolu w grze, najedź na niego myszką, a potrzebne informacje pojawią się przed Tobą.

Limity

Nominały monet w automacie Starburst wahają się od 0,01 centa do jednego dolara, a do wyboru będziesz miał aż 10 poziomów zakładów. Gracze z wysokimi stawkami będą mogli ustawić stawki wyżej, podczas gdy ci z bardziej skromnym budżetem będą mogli grać na niższym poziomie. Chociaż opis mówi, że jest 10 linii wypłat, technicznie Starburst ma 20, ponieważ każda z 10 linii wypłat jest przygotowana do wypłacania wygranych na dopasowane kombinacje od lewej do prawej, jak również od prawej do lewej. Postaw minimalny zakład 0.10 na wszystkie 10 linii płatnych lub postaw maksymalny zakład 100.00 na pojedynczy spin z 10 liniami na 10 poziomach zakładów i maksymalną wartością monety 1.00$.

Werdykt

Slot Starburst to pięknie zaprojektowany trójwymiarowy slot wideo z wyraźnie zaznaczonymi nominałami monet, zakładami liniowymi i aktywnymi liniami wypłat. Wysokiej jakości grafika w wysokiej rozdzielczości, która nie zmęczy Twoich oczu, oraz rewelacyjna ścieżka dźwiękowa dodają autentyczności grze. Rozgrywka tego slotu jest bardzo dynamiczna, a jego bonusy zmuszą Cię do coraz większej gry.